TOTAL

JOLLY ve TOTAL’DEN 60 TL’YE VARAN BEDAVA YAKIT KAMPANYASI

1 - Kampanya 07 Mart – 15 Eylül 2016 tarihleri arasında Jolly Tur acentelerinden, jollytur.com internet sitesinden ve mobil siteden yapılacak yurtiçi ve yurtdışı otel veya tur alışverişlerinde geçerlidir.

2 - Kampanya kapsamında tek seferde gerçekleşecek alışverişlerde, her 200 TL’lik alışveriş için anlaşmalı TOTAL istasyonlarında kullanılmak üzere yalnız 1 (bir) adet 20 TL bedava yakıt şifresi kazanılır.

3 - Bir müşteri, kampanya süresi boyunca en fazla 3 adet 20 TL bedava yakıt şifresi kazanabilir. Kampanya şifresi, Jolly tarafından müşterinin teyit etmiş olduğu e-mail adresine voucher ile birlikte mail yoluyla gönderilecektir. Her şifre tek kullanımlıktır.

Kazanılan bedava yakıt şifresini, “JOLLY” yazıp boşluk bıraktıktan sonra;

Club TOTAL Card sahipleri için 0532 750 04 96 no’lu telefona SMS gönderilecek ve 20 TL’lik bedava yakıt için kampanyaya kayıt olunacaktır. Club TOTAL Card sahibi olmayan müşteriler ise, anlaşmalı TOTAL istasyonlarından anında Club TOTAL Card’larını ücretsiz olarak temin edip, SMS göndereceklerdir.

1 - Kampanya katılımı için gönderilecek SMS, Club TOTAL Card’a kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. SMS bedeli katılımcının kendi tarifesi üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.

2 - SMS gönderimini takiben gelecek başarılı kampanya katılım onay mesajından sonra, anlaşmalı TOTAL istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

3 - Kampanyaya katılmak için en son SMS gönderim tarihi ve anlaşmalı TOTAL istasyonlarından yakıt alım tarihi 30 Eylül 2016’tır. Bu tarihten sonra yapılacak SMS kayıtları ve yakıt alımları kampanyaya dahil olmayacaktır.

4 - Anlaşmalı TOTAL istasyonlarında toplamda yapılacak 200 TL ve üzeri tüm akaryakıt ve LPG ürünü alışverişlerinde sadece 1 (bir) adet şifre kullanılabilir.

5 - Kazanılacak 20 TL bedava yakıt, anlaşmalı TOTAL istasyonlarından kampanya dönemi boyunca, Club TOTAL Card’la toplamda yapılacak 200 TL ve üzeri yakıt alışverişinden sonra anında müşterinin Club TOTAL Card’ına PuanTOTAL olarak yüklenecek ve bir sonraki yakıt alışverişinden itibaren bedava yakıt olarak kullanılabilecektir.

6 - Her 200 TL’lik Jolly alışverişi karşılığında edinilen kampanya şifresi, yine her toplamda yapılacak 200 TL ve üzeri TOTAL alışverişlerinde tek sefere mahsus olarak kullanılabilir. İkinci 20 TL’lik bedava yakıt şifresi, Jolly’den yapılacak ikinci 200 TL’lik alışveriş karşılığında kazanılır, yine farklı bir toplamda yapılacak 200 TL ve üzeri TOTAL alımında kullanılabilir.

7 - Kazanılan 20 TL’lik bedava yakıtın son kullanım tarihi 30 Aralık 2016’tır. Bu tarihten sonra 20 TL’lik bedava yakıt hakkı kaybolacaktır. 31 Aralık 2016 tarihinde kullanılmayan 20 TL bedava yakıt hakları silinecektir.

8 - Jolly tarafından dağıtılacak 20 TL’lik bedava yakıt şifresi 500.000 adet ile sınırlıdır. Bu adetler dolduğunda, TOTAL ve Jolly kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

9 - Kampanyadan sadece Club TOTAL üyeleri, Club TOTAL kart ile yaptıkları alışverişler için yararlanabilirler. Renault Cardvisit kart ile yapılan alışverişler, Yakıtmatik satışları, Yakıt Kart, Yakıtkart Plus, Kurumsal Kart, Anında İndirim Kartı ve TEB TOTAL Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya, Club TOTAL’in genel şartlarına tabidir.

10 - İade işlemlerinde bedava yakıt şifresinin nakit değeri yoktur.

11 - Kampanya koşullarını yerine getiren her müşteri, kampanyadan en fazla 3 defa yararlanabilir.

12 - Kampanyaya katılan müşterilerimiz yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

13 - Ayrıntılı bilgiye www.demirorenpetrol.com.tr ve www.jollytur.com adresinden ulaşabilirsiniz.